News

Inglise keele ja IT- mooduli õpilased Ameerika päeval Tallinnas 11. February maris


8. veebruaril käisid meie Inglise keele ja IT- mooduli õpilased Ameerika päeval Tallinnas.

Selline väljasõit on saanud juba  meie traditsiooniks. See oli juba kolmas kord, kui meie õpilased said osaleda. Seekord proovisime erinevates töötubades fototöötlust, arendasime programmeerimisoskusi, tegutsesime legorobotitega ja uurisime, et mis kemikaalid meie riietes võivad peituda. Päeva lõpus esines loenguga  ja vestles meiega USA saatkonna majandusnõunik Nina E. Horowitz. 

Suur tänu TalTechile ja  Ameerika Suursaatkonnale, kes meid külalislahkelt vastu võtsid ning kogu ettevõtmist rahaliselt toetasid. 

8. veebruaril käisid meie Inglise keele ja IT- mooduli õpilased Ameerika päeval Tallinnas.

Selline väljasõit on saanud juba  meie traditsiooniks. See oli juba kolmas kord, kui meie õpilased said osaleda. Seekord proovisime erinevates töötubades fototöötlust, arendasime programmeerimisoskusi, tegutsesime legorobotitega ja uurisime, et mis kemikaalid meie riietes võivad peituda. Päeva lõpus esines loenguga  ja vestles meiega USA saatkonna majandusnõunik Nina E. Horowitz. 

Suur tänu TalTechile ja  Ameerika Suursaatkonnale, kes meid külalislahkelt vastu võtsid ning kogu ettevõtmist rahaliselt toetasid.