Peahoone

General information
  • Reg. kood 75038776 Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Parking

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transportation

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Contact

Filter

All Management Teachers Klassijuhatajad Employees Meditsiiniõde

Job position
 
Management (6)

Merike Kaste

Director
+372 520 4293
merike.kaste@kjpg.tartu.ee


Ülle Talts

Õppejuht
+372 746 1737
ylle.talts@kjpg.tartu.ee


Anna-Liisa Blaubrük

Õppekvaliteedi juht
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Aleksei Paukson

Haldusjuht
+372 5010875
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A106


Maris Kuiv

Õppekoordinaator
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Riho Rosin

Projektijuht-infojuht
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205

Teachers (47)

Laire Kannel

Mathematics
laire.kannel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A411


Eneli Saar

Eesti keel
Kirjandus
eneli.saar@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Anneli Jõgioja

Eesti keel
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Kadri Ottenson

Eesti keel
Kirjandus
kadri.ottenson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A216


Anneli Heinmaa

Eesti keel
Kirjandus
anneli.heinmaa@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Katrin Ennok

Geograafia
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114


Natalja Golubenko

Vene keel
natalja.golubenko@kjpg.tartu.ee


Mare Hellenurm

Inglise keel
mare.hellenurm@kjpg.tartu.ee


Kari Hinnov

Füüsika
kari.hinnov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A310


Ellen Hõim

Kunst
ellen.hoim@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B208


Jüri Jekimov

History
Ühiskonnaõpetus
juri.jekimov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A107


Piia Jullinen

History
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Edda Kaimre

Inglise keel
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201


Leelo Kaskmann

Inglise keel
leelo.kaskmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B205


Alo Kivilo

Keemia
alo.kivilo@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Peeter Koorep

Kehaline kasvatus
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Imbi Koppel

Mathematics
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Maie Kotka

Psühholoogia
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Maris Kuiv

Uurimistöö alused
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A105


Silja Kukk

Saksa keel
silja.kukk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Sirje Lillelaid

Inglise keel
sirje.lillelaid@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B204


Valle Morel

Füüsika
valle.morel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A312


Aleksei Paukson

Maailma religioonid. Ärieetika
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Urmas Persidski

History
Ühiskonnaõpetus
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Helin Reimets

Mathematics
helin.reimets@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A405


Karina Reinmann

Inglise keel
karina.reinmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B206


Riho Rosin

Meedia ja filmikunst
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Rain Ruuder

Kehaline kasvatus
rain.ruuder@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Eve Seedre

Kehaline kasvatus
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Natalja Stanevitš

Vene keel
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301


Tiina Sõber

Bioloogia
tiina.sober@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A313


Hele-Riin Talk

Hispaania keel
Inglise keel
testijad
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Eliseta Talviste

Inglise keel
eliseta.talviste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307


Saima Tamm

Mathematics
saima.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A410


Tea Tamm

Inglise keel
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Estra Tõnisson

Inglise keel

estra.tonisson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B203


Hille Uustalu

Inglise keel
hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Urve Parveots

Eesti keel
Kirjandus
urve.parveots@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Anna-Liisa Blaubrük

Inimeseõpetus
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Helgi Muoni

Keemia
helgi.muoni@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Olga Bulatchik

Vene keel
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Mari Adamson

Muusika
mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C201


Anne Mootse

Mathematics
anne.mootse@kjpg.tartu.ee


Malle Malling

Eesti keel
Kirjandus
malle.malling@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A203


Marilin Tammeorg

Mathematics
marilin.tammeorg@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A410


Silke Kachelmann

Saksa keel
silke.kachelmann@kjpg.tartu.ee


Sigrid Parts

Saksa keel
sigrid.parts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B304

Klassijuhatajad (21)

Hele-Riin Talk

10a klassijuhataja
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Sigrid Parts

10b klassijuhataja
sigrid.parts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum 304


Olga Bulatchik

10c klassijuhataja
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Hille Uustalu

10d klassijuhataja
hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Urmas Persidski

10e klassijuhataja
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Peeter Koorep

10f klassijuhataja
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee


Karina Reinmann

10g klassijuhataja
karina.reinmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

B206


Edda Kaimre

11a klassijuhataja
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201


Anna-Liisa Blaubrük

11b klassijuhataja
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Ülle Talts

11c klassijuhataja
ylle.talts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A103


Eliseta Talviste

11d klassijuhataja
eliseta.talviste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307


Riho Rosin

11e klassijuhataja
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Imbi Koppel

11f klassijuhataja
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Maie Kotka

11g klassijuhataja
mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A214


Anneli Jõgioja

12a klassijuhataja
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Tea Tamm

12b klassijuhataja
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Maris Kuiv

History
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Piia Jullinen

12d klassijuhataja
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Eve Seedre

12e klassijuhataja
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Urve Parveots

12f klassijuhataja
urve.parveots@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A213


Katrin Ennok

12g klassijuhataja
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114

Employees (8)

Kerli Kaldmaa

Õpilasnõustaja
7461784
kerli.kaldmaa@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A208


Mattias Merilai

Süsteemiadministraator

mattias.merilai@kjpg.tartu.ee


Arnold Milihhin

Süsteemiadministraator

arnold.milihhin@kjpg.tartu.ee


Ingrid Hansar

Juhiabi-sekretär
ingrid.hansar@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A101


Maie Kotka

Psühholoog
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A214


Ilona Tatar-Tamm

Raamatukogu juhataja
ilona.tatartamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A301


Nikolai Grigorjev

Remonditööline


Ülle Lokk

Valvur

Meditsiiniõde (1)

Katrin Ruitlane-Rütli

Meditsiiniõde
Töötajad
katrin.ruitlane-rytli@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A202

Reception time:

Õpilaste vastuvõtt E-N 8.00-16.00; R 8.00-12.00

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Peahoone

General information
  • Reg. kood 75038776 Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Map
Parking

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transportation

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.