Peahoone

General information
  • Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Parking

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transportation

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Contact

Filter

All Management Teachers Klassijuhatajad Employees

Job position
 
Management (6)

Merike Kaste

Director
+372 520 4293
merike.kaste@kjpg.tartu.ee


Ülle Talts

Õppejuht
+372 746 1737
ylle.talts@kjpg.tartu.ee


Anna-Liisa Blaubrük

Õppekvaliteedi juht
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Aleksei Paukson

Haldusjuht
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A106


Maris Kuiv

Õppekoordinaator
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Riho Rosin

Projektijuht-infojuht
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205

Teachers (48)

Laire Kannel

Mathematics
laire.kannel@kjpg.tartu.ee

Reception time:

N 14.20-15.45
R 9.00-10.00 (distantsilt)

Eneli Saar

Eesti keel
Kirjandus
eneli.saar@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201

Reception time:

K 14.25-15.25

Anneli Jõgioja

Eesti keel
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Ants Aader

Bioloogia
ants.aader@kjpg.tartu.ee


Kadri Ottenson

Eesti keel
Kirjandus
kadri.ottenson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A216

Reception time:

T 8.25 12b klass; T 14.25 10ab klass; N 11g klass; kokkuleppel
R 10.00-10.30 (distantsilt) / kokkuleppel

Anneli Heinmaa

Eesti keel
Kirjandus
anneli.heinmaa@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Katrin Ennok

Geograafia
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114

Reception time:

T 14.15-15.30
R 8.00 - 8.45 (distantsilt)

Natalja Golubenko

Vene keel
natalja.golubenko@kjpg.tartu.ee

Reception time:

T-K kell 13.15.-14.15.

Mare Hellenurm

Inglise keel
mare.hellenurm@kjpg.tartu.ee

Reception time:

E-T alates 14.25
R 13.00-14.00 (distantsilt)

Kari Hinnov

Füüsika
kari.hinnov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A310

Reception time:

Kokkuleppel (vahetundidel)

Ellen Hõim

Kunst
ellen.hoim@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B208


Jüri Jekimov

History
Ühiskonnaõpetus
juri.jekimov@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A107


Piia Jullinen

History
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109

Reception time:

T 13.15-14.00; K 15.25-16.10
R 10.00 - 11.00 (distantsilt)

Edda Kaimre

Inglise keel
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201

Reception time:

N 14.30-16.00
R 12.00-13.00 (distantsilt)

Leelo Kaskmann

Inglise keel
leelo.kaskmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B205

Reception time:

T alates 14.30
R 12.00 - 13.00 (distantsilt)

Alo Kivilo

Keemia
alo.kivilo@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302

Reception time:

T 15:30-16:30
R 9.00 - 10.00 (distantsilt)

Peeter Koorep

Kehaline kasvatus
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus

Reception time:

kokkuleppel

Imbi Koppel

Mathematics
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403

Reception time:

K 14.20-15.20
R 9.00-10.00 (distantsilt)

Maie Kotka

Psühholoogia
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A215


Maris Kuiv

Uurimistöö alused
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A105

Reception time:

K 14.25 - 15.25
R 9.00-10.00 (distantsilt)

Silja Kukk

Saksa keel
silja.kukk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B304


Sirje Lillelaid

Inglise keel

sirje.lillelaid@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B204


Valle Morel

Füüsika
Mathematics
valle.morel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A312

Reception time:

T 14.15-15.30
R 8.00-9.00 (distantsilt)

Aleksei Paukson

Maailma religioonid. Ärieetika
aleksei.paukson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Urmas Persidski

History
Ühiskonnaõpetus
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117

Reception time:

E kell 14.25-15.25
R, kell 11.00-12.00 (distantsilt)

Helin Reimets

Mathematics
helin.reimets@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A405

Reception time:

E, 15.35 - 16.35
R, kell 9.00 - 10.00 (distantsilt)

Karina Reinmann

Inglise keel
karina.reinmann@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B206


Riho Rosin

Meedia ja filmikunst
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205

Reception time:

kokkuleppel

Rain Ruuder

Kehaline kasvatus
rain.ruuder@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Eve Seedre

Kehaline kasvatus
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Natalja Stanevitš

Vene keel
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301

Reception time:

Teisipäeval 1. tund ja alates kell 14.20
R. 10. kl.12.-12.40; 11.kl. 12.45-13.25 (distantsilt)

Tiina Sõber

Bioloogia
tiina.sober@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A313

Reception time:

E 14.25-16.00
R 9.00 - 10.00 (distantsilt)

Hele-Riin Talk

Hispaania keel
Inglise keel
testijad
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Eliseta Talviste

Inglise keel
eliseta.talviste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307

Reception time:

E-N vahetundide ajal
R 9:00-10:00 (distantsilt)

Saima Tamm

Mathematics
saima.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A410

Reception time:

E alates kell 14.25

Tea Tamm

Inglise keel
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Estra Tõnisson

Inglise keel

estra.tonisson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B203


Hille Uustalu

Inglise keel

hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Urve Parveots

Eesti keel
Kirjandus
urve.parveots@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117

Reception time:

Esmaspäeval alates 14.25-st
Teisipäeval alates 14.25-st

Joonas Krüger

Eesti keel
Kirjandus
joonas.kryger@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A203

Reception time:

K 14.30 - 16.00
R 10.00 - 12.00 / kokkuleppel (distantsilt)

Anna-Liisa Blaubrük

Inimeseõpetus

annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Helgi Muoni

Keemia

helgi.muoni@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A302


Alex Savolainen

Mathematics

alex.savolainen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A201


Olga Bulatchik

Vene keel
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302

Reception time:

E 14.15 - 16.00
R 12.00-12.40 (10.kl); 12.40-13.20 (11.kl) (distantsilt)

Mari Adamson

Muusika
mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C201

Reception time:

T 14.25-15.25
R 14.00-15.00 (distantsil)

Andri Soone

Mathematics
andri.soone@kjpg.tartu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Anne Mootse

Mathematics
anne.mootse@kjpg.tartu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Silke Kachelmann

Saksa keel
silke.kachelmann@kjpg.tartu.ee

Klassijuhatajad (20)

Edda Kaimre

10a klassijuhataja
edda.kaimre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B201


Anna-Liisa Blaubrük

10b klassijuhataja
annaliisa.blaubryk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Ülle Talts

10c klassijuhataja
ylle.talts@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A103


Eliseta Talviste

10d klassijuhataja
eliseta.talviste@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B307


Riho Rosin

10e klassijuhataja
riho.rosin@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A205


Imbi Koppel

10f klassijuhataja
imbi.koppel@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A403


Mari Adamson

10g klassijuhataja
mari.adamson@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum C201


Anneli Jõgioja

11a klassijuhataja
anneli.jogioja@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A217


Tea Tamm

11b klassijuhataja
tea.tamm@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B202


Maris Kuiv

11c klassijuhataja
maris.kuiv@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A104


Piia Jullinen

11d klassijuhataja
piia.jullinen@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A109


Eve Seedre

11e klassijuhataja
eve.seedre@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus


Joonas Krüger

11f klassijuhataja
joonas.kryger@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A406


Katrin Ennok

11g klassijuhataja
katrin.ennok@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A114


Hele-Riin Talk

12a klassijuhataja
heleriin.talk@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B303


Hille Uustalu

12b klassijuhataja
hille.uustalu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B305


Olga Bulatchik

History
olga.bulatchik@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B302


Natalja Stanevitš

12d klassijuhataja
natalja.stanevits@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B301


Urmas Persidski

12e klassijuhataja
urmas.persidski@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A117


Peeter Koorep

12f klassijuhataja
peeter.koorep@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum B korpuse I korrus

Employees (8)

Kersti Kruus

Õpilasnõustaja
kersti.kruus@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A208


Mattias Merilai

Süsteemiadministraator

mattias.merilai@kjpg.tartu.ee


Arnold Milihhin

Süsteemiadministraator

arnold.milihhin@kjpg.tartu.ee


Heili Vinsapuu

Juhiabi-sekretär
heili.visnapuu@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A101


Maie Kotka

Psühholoog
maie.kotka@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A214


Hele Saal

Raamatukogu juhataja
hele.saal@kjpg.tartu.ee

Lisainformatsioon: 

Ruum A301


Nikolai Grigorjev

Remonditööline


Ülle Lokk

Valvur

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Peahoone

General information
  • Kaunase pst 70

  • E-N 08.00-16.00; R 9.00-14.00. Koolimaja on avatud õpilastele ja töötajatele. Muud külastused eelneva kokkuleppe alusel.

Map
Parking

Parkimine toimub koolimajas ees olevas parklas ja lubadega koolimaja taga asuvas parklas.

Transportation

Kooli lähedal on Tartu linnaliinide busside peatused Annelinna Gümnaasium suunaga Jaama tänav, Annelinna Gümnaasium Kalda tee suunas.
Linnaliinide sõiduplaanid http://www.tartu.peatus.ee

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.