Meie lood

Meie gümnaasium tõi koju Manöövrite võidukarika 10. oktoober maris


8. oktoobril osalesid meie kooli 10C õpilased:  Laura Lotta Sägi, Elis Rõõmussaar, Viktoria Bašmanov ja Helena Press, Naiskodukaitse Tartu ringkonna akadeemilise jaoskonna korraldataval Manöövrid 2022 võistlusmatkal, kus 13km matka jooksul said tüdrukud end proovile panna kontrollpunktides, mille teemadeks olid näiteks: formeermine, side-ja staap, takistusrada, evakuatsioon, toitlustamine, meditsiin.

Korraldajate ja punktide läbiviijate sõnul on suur rõõm näha nii nutikaid ja taibukaid noori, kes leiavad leidlikke lahendusi igas olukorras.

Meie gümnaasium tõi koju Manöövrite võidukarika - kateloki, mida hakkavad kaunistama ka meie kooli initsiaalid!

Palju õnne!

 

8. oktoobril osalesid meie kooli 10C õpilased:  Laura Lotta Sägi, Elis Rõõmussaar, Viktoria Bašmanov ja Helena Press, Naiskodukaitse Tartu ringkonna akadeemilise jaoskonna korraldataval Manöövrid 2022 võistlusmatkal, kus 13km matka jooksul said tüdrukud end proovile panna kontrollpunktides, mille teemadeks olid näiteks: formeermine, side-ja staap, takistusrada, evakuatsioon, toitlustamine, meditsiin.

Korraldajate ja punktide läbiviijate sõnul on suur rõõm näha nii nutikaid ja taibukaid noori, kes leiavad leidlikke lahendusi igas olukorras.

Meie gümnaasium tõi koju Manöövrite võidukarika - kateloki, mida hakkavad kaunistama ka meie kooli initsiaalid!

Palju õnne!